BİZ KİMİZ?

Güzel Bursam Evden Eve Nakliyat, Bursa'da asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti

Bursa evden eve nakliyat şirketleri arasında fark yaratan firmamız, eşyalarınızın taşınmasındaki her aşamada özenle hareket ediyor. Nakliyat işlemi, genel olarak uzun süren, yorucu olarak bilinen ve hasarla sonuçlanacağı düşünülen bir hizmettir. Ancak firmamız, nakliyat işlemini en kısa sürede ve en büyük özenle gerçekleştirmektedir. Bursa evden eve nakliyat hizmetinde öncü olan firmamız, eşyalarınızın taşınmasından önce ekspertiz hizmeti vererek gerekli tüm görüşmeleri sağlamaktadır. Bu sayede, nakliyat sırasında planlama açısından hiçbir sıkıntı yaşanmaz. Eşyalarınız hızla ve güvenle nakledilir.

Bursa Nakliyat Hizmeti:

Bursa evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar açısından şanslıdır çünkü firmamız Bursa genelinde her yere hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeyerek ve müşteri memnuniyetini önemseyerek hareket eden firmamız, taşıma işleminizin en profesyonel şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu sayede, taşınma gibi büyük bir olayın içerisindeyken, eşyalarınızın nakliyesi konusunda endişelenmeniz gerekmez. Eşyalarınız nakledilirken, her bir eşya tipi gerekli özeni gösterilerek korunur. Bu şekilde gerçekleşebilecek olan kazalar ve hasarlar engellenmiş olur.

Deneyimli Ekip:

Bursa evden eve nakliyat firmaları arasında, en profesyonel kadroya sahip olan ekibimiz, işini en iyi şekilde ve hızla gerçekleştirir. Eşyaların paketlenmesi, ambalajlanması, kolilenmesi gibi her işlemi siz talep etmeden gerçekleştirir. Nakliye işleminde, hem eşyaların araca yüklenmesi hem de araçta giderken taşınması önemlidir. Bu konuyu gayet iyi bilen ekibimiz, eşyalarınızın taşıma işleminin her anında güvenle gitmesinden sorumludur.

Büro Taşımacılığı:

Sadece ev değil, ofisiniz de taşınmasında firmamız hizmetinizdedir. Bursa evden eve nakliyat hizmetinde öncü olarak, büronuzun da taşınmasında en güvenilir yöntemleri sunuyoruz. Ofis eşyalarınızın da hasarsız ve çiziksiz olarak taşınması için en profesyonel yöntemler kullanılır. Deneyimli ve işinde usta ekibimiz, büro taşımacılığında da en hızlı çözümleri sunar.

Sözleşmeyle Kendinizi Güvence Altına Alın!

Birçok kişi sözleşme yapmadan nakliyat işlemi gerçekleştirmektedir. Ancak nakliyat sırasında küçüklü büyüklü, cam veya diğer maddelerden aklınıza gelebilecek her türlü eşya taşınır. Bu eşyalar taşınırken gerekli özen gösterilmezse, hasar meydana gelecektir. Mobilyalarınızın çizilmesini, eşyalarınızın kırılmasını şansa bırakmak istemiyorsanız mutlaka nakliyat öncesinde sözleşme yapınız. Firmamız bu konuda da müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmuştur ve sözleşme şartlarında müşterinin hakkını korumuştur. Bu sayede aklınızda soru işareti kalmadan rahatça eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Bursa evden eve nakliyat hizmetinde, müşteri memnuniyetini en çok önemseyen şirket olma özelliğini taşıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti:

Bursa asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde de, nakliyatın her türünde de profesyonel hizmet vermekteyiz. Nakliyat hizmetinde önem arz eden bazı konular vardır. Bu konular şu şekilde sıralanabilir:

 1. Ücret
 2. Güvenli taşıma
 3. Güvenli paketleme
 4. Doğru planlama ve hız

Bursa evden eve nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken konular bu şekilde sıralanır. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına bu 4 konuda da verimle çalışmaktadır. Kaliteli hizmetimizin karşılığı olarak piyasadaki en uygun fiyatları garanti etmekteyiz. Ev eşyalarınızın niteliği, evinizin konumu ve fiziki şartlarına göre fiyat değişebilmektedir. Ancak firmamızla irtibata geçmeniz halinde, size en uygun fiyatın verileceğinden emin olabilirsiniz. Nakliye konusunda bir diğer önemli konu ise eşyalarınızın güvenle taşınmasıdır. Her ne kadar araca yüklerken eşyalarınız hasar almasa da, taşıma sırasında yaşanan olaylarla eşyalarınız zarar görebilir. Bu durumun yaşanmaması için, eşyalarınızı en güvenli yöntemlerle taşıyoruz. Diğer nakliye şirketlerinin aksine, her bir eşyanıza gerekli özeni göstererek taşımanızı gerçekleştiriyoruz. Tüm bunların yanı sıra, eşyalarınızın paketlenme hizmeti alması durumunda en güvenli paketlemeyi de gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde eşyalarınız doğru şekilde kategorize edilir ve hasar almaz. Birçok kişi taşınma olayının en sıkıntılı noktasını kolileri oluşturmak ve kolileri açmak olduğunu söyler. Bu zahmetten de sizi kurtaran şirketimiz, taşınma sırasında en kolay ve hızlı çözümleri sunar. Eğer ki, öncesinde ekspertizimizin gelerek tanı koymasını isterseniz, nakliye süreciniz çok daha iyi planlanır. Taşınma öncesinde gelen uzmanımız, evinizin fiziki koşullarını, eşyalarınızın niteliğini öğrenir ve taşınma için planlama yapar. Bu sayede görevlilerimiz taşımaya geldiğinde, neyi nasıl taşıması gerektiğini önceden bilir ve işleminiz çok daha hızlı gerçekleştirilir.

Bursa’da Nakliyat Hizmeti:

Firmamız hemen hemen Bursa’nın her yerinde hizmet vermektedir. Hizmet verdiği bölgelerin bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 1. Karacabey
 2. Heykel
 3. Yenişehir
 4. Gemlik
 5. Mustafakemalpaşa
 6. Nilüfer
 7. Yıldırım
 8. Osmangazi
 9. İnegöl

Bu yerlerin yanı sıra daha birçok bölgede hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyatta öncü olan firmamız, Bursa’daki birçok yere nakliyat hizmeti vermektedir. Siz de nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaramız üzerinden bizleri arayabilirsiniz. Birebir görüşmelerimiz sayesinde, bölgenize verilen nakliyat hizmeti hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Evden eve nakliyat Bursa’da en çok tercih edilen hizmetlerden biridir ve bu hizmette en yüksek kaliteye sahibiz.

Ekspertiz Değerlendirmesi:

Eşyalarınızı taşıtmadan önce mutlaka fiyat ve hizmet hakkında bilgi alınız. Nakliye şirketleri içerisinde oldukça uygun fiyatlarla taşıma yapan kişiler vardır. Anca bu şirketler sizi ve evinizi görmeden fiyat verirler ve genelde bu tip taşımalar hasarlarla sonuçlanır. Firmamız, taşıma işleminden önce taşımanın yapılacağı yere gelerek gerekli incelemeleri sağlar. Bu sayede evinizin fiziki şartları ve eşyalarınıza göre bir değerlendirme yapılır. Bursa evden eve nakliyat ücretleri belirlenirken, eşyalarınızın ve evinizin koşulları mutlaka göz önünde bulundurulur. Örnek vermek gerekirse, eğer ki eviniz yüksek kattaysa ve eşyalarınız taşıma için fazla büyükse, nakliye şirketimiz asansör kiralanması planlaması yapabilir. Bu hem eşyalarınızın güvenle taşınması için önemlidir hem de fiyatı etkileyen bir unsurdur. Bu tip değerlendirmelerin önceden yapılması, taşınma işlemine hız katacaktır. Taşınma günü gelen görevlilerimiz eşyalarınızı taşırken, ne yapacağını önceden bilir ve işleriniz hızla hallolur. Ekspertiz değerlendirmesi, hem bizim çalışanlarımız için hem de sizin için gerekli bir konudur. Siz de ekspertizimizin yaptığı değerlendirme neticesinde, olumlu ya da olumsuz düşüncelerinizi aktararak planlama önerisinde bulunabilirsiniz. Bu sayede taşınma günü size sadece taşınma işlemlerinin hızla halledilmesini izlemek kalır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti:

Evden eve taşımacılık konusuna, teknolojinin gelişmesiyle beraber birtakım yenilikler getirilmiştir. Bu yenilikler hem taşımacılık hizmetini veren kişilere hem de taşımacılık hizmetini alan kişilere bazı kolaylıklar sağlamıştır. Bu yeniliklerin başında asansörlü taşımacılık gelir. Bazı mobilyalar diğerlerine göre daha ağır, daha uzun veya daha hassas olabilir. Bu tip eşyaların taşımasında eski usul yöntemlerin kullanılması eşyalarınıza zarar verebilir. Ağırlık konusu halledilse bile, yüksek katta oturuyorsanız eşyanızın taşınması da zorlu olacaktır. Bu tip problemlerin önüne geçilmesi adın asansörlü taşımacılık hizmeti verilmeye başlanmıştır. Bu sistem sayesinde, gerekli gördüğünüz halde nakliye şirketimizin asansörünü kiralayabilirsiniz. Bu kiralama işlemini ekspertizin ön değerlendirmesi sırasında belirlerseniz, daha uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Bu sayede çok daha uygun fiyata, çok daha hızlı ve güvenli bir yöntem tercih etmiş olursunuz. Uzun yıllar boyunca başta müşteri memnuniyetini hedef alan firmamız, yaptığı her yenilikle önce sizi ardından da eşyalarınızın güvenliğini önemsemektedir. Bu sayede nakliye işlemi sırasında gönül rahatlığıyla eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

TOP