BURSA NAKLİYAT AMBARI

Evden eve nakliyat firmasıyız. Bursa'da asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Bursa’nın en profesyonel nakliyat ambarı parça yüklerinizi taşımanın en ekonomik yollarını sizlere sunmaktadır. Türkiye’nin her iline araç göndermekte olan firmamız, parça yüklerinizi göndermek için güvenilir Bursa nakliyat ambarı arayışlarınıza son vermektedir. Yükünüzün nakliye kamyonu doldurmayacak kadar az olması halinde bizimle iletişime geçerek en ekonomik koşullarda adresinizden teslim alınan yükleri yine belirttiğiniz adrese teslim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sigortalı olarak gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetimiz tercih edilebilirliğimiz ile birlikte sık sefer düzenleme fırsatını bizlere sunmaktadır. Sadece Bursa ambarı İstanbul olarak günlük sefer düzenlemekle kalmayan firmamız, Türkiye’nin her iline benzer sıklıkta sefer düzenleyerek tek başına taşınması oldukça maliyetli olacak parça yüklerinizi hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştirmektedir.Bursa Nakliyat Ambarının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Rakiplerinin aksine Bursa nakliyat ambarı birkaç ille çalışmak yerine Türkiye’nin tüm illerine hizmet vererek sektörde iddialı hizmetini sürdürmeye devam etmektedir. Profesyonel kadrosu ve geniş parkımız ile yıllardır verdiğimiz hizmette bizimle çalışan müşterilerimizi avantajlı konuma getirmekteyiz. Parça yükleri için bizi tercih eden müşterilerimiz;

  • Kargo şirketlerinin içeriği ve ambalajı nedeniyle taşımayı kabul etmedikleri yüklerinin adrese teslim olarak taşınmasını garanti altına alabilirler.
  • Sadece Bursa İzmir ambar firmaları gibi belirli illere çalışan firmaların aksine Türkiye’nin dört bir yanına parça yüklerini gönderebilirler.
  • Yüklerini tek başına göndermenin maliyetiyle karşılaştırılamayacak düzeyde ekonomik nakliye hizmeti satın alabilirler.
  • Sigortalı olarak verdiğimiz hizmet nedeniyle yüklerinin teslimi ile ilgili akıllarında en ufak bir soru işareti kalmadan kendilerini güvende hissedebilirler.
  • Firmamızın sık sefer düzenlemesi nedeniyle aciliyeti bulunan parça yüklerini zamanında göndermek istedikleri adrese teslim edebilirler.
  • Size vereceği teslimat günü içerisinde mallarınızı teslim ederek parça yük taşıtmanıza rağmen sevkiyat işlemi ile ilgili tüm detayları önceden bilerek hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.
TOP