BURSA İSTANBUL NAKLİYAT FİRMALARI

Evden eve nakliyat firmasıyız. Bursa'da asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Bursa’dan İstanbul’a çalışan nakliyat firmaları listesinde her geçen gün üst sıraları tırmanmaya başlayan firmamız, hizmetine başladığı günden bu yana araç parkını ve müşteri portföyünü genişletmeyi başarmaktadır. En uygun fiyatlarla Bursa İstanbul nakliye hizmetini sunmak adına deneyim ve tecrübelerini sunduğu çözümlerle ispatlayan firmamız;

  • Evden eve taşıma,
  • Yük taşıma,
  • Eşya taşıma,
  • Parça yük ve eşya taşıma

Hizmetlerinde kendini ispatlamayı başarmıştır. Doğrudan ve ambar yoluyla eşyalarınızı nakletmek istediğinizde firmamızı arayarak doğrudan İstanbul’a, İstanbul’dan Bursa’ya veya arada yer alan güzergahlarda yük ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde teslimatının gerçekleştirilmesi için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Parça Eşyalarda Neden Bursa İstanbul Nakliyat Firmalarını Tercih Etmeliyim?

Tek başına bir kamyon veya tır gibi araçları doldurmaya yetmeyecek parça eşyalarda Bursa İstanbul nakliyat firmaları, en uygun yük ve eşya taşıma hizmetini sizlere sunabilmektedir. Tek bir araçla eşyalarınızı göndermek yerine parça eşya gönderme seçeneğini kullanarak sizin gibi bu yolu deneyen müşterilerimizle taşıma maliyetini bölüşebilir, böylece taşınacak yük ve eşya durumunuza bağlı olarak Bursa İstanbul nakliye fiyatını dörtte bir, beşte bir gibi cüzi miktarlara çekebilirsiniz. En sık düzenlenen seferler arasında yer alan Bursa-İstanbul seferleri, parça eşyalarınızı taşımanın en hızlı yolu olarak da karşınıza çıkmaktadır. Firmamız en geç iki günde bir olmak üzere ilgili seferleri düzenleyerek yük ve eşyanızı gereksiz bekleme sürelerinden kurtarmaktadır.

Sigortalı Hizmet Bursa İstanbul Nakliyat Firmalarında Geçerli Midir?

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat alanında verdiğimiz tüm hizmetlerde sigortalı taşıma hizmeti sunmak, firmamızın sizlere verdiği profesyonelliğin bir gereği olarak görülmektedir. Bursa İstanbul nakliyat firmaları arasında bizi tercih etmeniz halinde parça yüklerinizde de geçerli olmak üzere tüm taşımacılık taleplerinizde yük ve eşyalarınız sigortalanarak güvence altına alınmaktadır.

TOP